MAL212313151E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212313151E3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAL212313151E3
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 6.3V AXIAL
Foi de date: MAL212313151E3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAL212313151E3
Număr parc MAL212313151E3 Producător Vishay BC Components
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 6.3V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6616 pcs Fișa cu date MAL212313151E3.pdf
Toleranţă 150µF Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) Serie SAL-A 123
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent - Polarizare Axial, Can
Pitch - Conector 6.3V Pachet / Caz -
Alte nume 2281 123 13151 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de condensatori 160mA Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MAL212313151E3
Durată de viață @ Temp. 1.5 Ohm Impedanta 1 Ohm
Înălțime - așezată (Max) - Descriere extinsă 150µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.5 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 150UF 20% 6.3V AXIAL
Aplicații 20000 Hrs @ 125°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAL212313102E3
MAL212313102E3
Producători: Vishay BC Components
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL
In stoc: 6737 pcs
Descarca: MAL212313102E3.pdf
RFQ
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V AXIAL
In stoc: 2830 pcs
Descarca: MAL212313479E3.pdf
RFQ
MAL212313151E3
MAL212313151E3
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V AXIAL