ACS770ECB-200U-PSF-T
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS770ECB-200U-PSF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului LINEAR CURRENT SENSOR
Foi de date: ACS770ECB-200U-PSF-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
816 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS770ECB-200U-PSF-T
Număr parc ACS770ECB-200U-PSF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere LINEAR CURRENT SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19817 pcs Fișa cu date ACS770ECB-200U-PSF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Serie ACS770
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 20mV/A
Timp de raspuns 4.6µs Polarizare Unidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PSF
producție Ratiometric, Voltage Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Liniaritatea ±1%
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență DC ~ 120kHz
Pentru măsurare DC descriere detaliata Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF
Curent - aprovizionare (Max) 15mA Sensul curent 200A
Precizie ±0.6%