ACS759LCB-050B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS759LCB-050B-PFF-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS759LCB-050B-PFF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Foi de date: ACS759LCB-050B-PFF-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ACS759LCB-050B-PFF-T
Număr parc ACS759LCB-050B-PFF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11612 pcs Fișa cu date ACS759LCB-050B-PFF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 26.4mV/A
Timp de raspuns 4µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PFF
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1467-5
ACS759LCB050BPFFT
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 120kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Curent - aprovizionare (Max) 13.5mA
Sensul curent 50A Precizie ±3.5%