ACS714ELCTR-30A-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS714ELCTR-30A-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
Foi de date: ACS714ELCTR-30A-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS714ELCTR-30A-T
Număr parc ACS714ELCTR-30A-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53421 pcs Fișa cu date ACS714ELCTR-30A-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 66mV/A
Timp de raspuns 5µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1260-2
ACS714ELCTR30AT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±1.5% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 80kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Curent - aprovizionare (Max) 13mA
Sensul curent 30A Precizie ±1.5%