ACS714ELCTR-20A-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS714ELCTR-20A-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Foi de date: ACS714ELCTR-20A-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS714ELCTR-20A-T
Număr parc ACS714ELCTR-20A-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 19899 pcs Fișa cu date ACS714ELCTR-20A-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 100mV/A
Timp de raspuns 3.5µs Polarizare Bidirectional
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1259-6
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±1.5% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 80kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Curent - aprovizionare (Max) 13mA
Sensul curent 20A Precizie ±1.5%