ACS711KLCTR-25AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS711KLCTR-25AB-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Foi de date: ACS711KLCTR-25AB-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS711KLCTR-25AB-T
Număr parc ACS711KLCTR-25AB-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 66823 pcs Fișa cu date ACS711KLCTR-25AB-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 55mV/A
Timp de raspuns 4.6µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1373-2
ACS711KLCTR25ABT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 100kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Curent - aprovizionare (Max) 5.5mA
Sensul curent 25A Precizie ±5%