ACS711EEXLT-31AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS711EEXLT-31AB-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS711EEXLT-31AB-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC
Foi de date: ACS711EEXLT-31AB-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ACS711EEXLT-31AB-T
Număr parc ACS711EEXLT-31AB-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4876 pcs Fișa cu date ACS711EEXLT-31AB-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 45mV/A
Timp de raspuns 4.6µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 12-PowerWFQFN
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1484-2
ACS711EEXLT31ABT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 100kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 31A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 12-PowerWFQFN Curent - aprovizionare (Max) 5.5mA
Sensul curent 31A Precizie ±5%