SWT-0.67-115
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.67-115 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWT-0.67-115
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM
Foi de date: SWT-0.67-115.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWT-0.67-115
Număr parc SWT-0.67-115 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22673 pcs Fișa cu date SWT-0.67-115.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
ecranare Unshielded Serie SW
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume SWT0.67115
TE2096
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 115µH
Înălțime - așezată (Max) 0.307" (7.80mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 115µH Unshielded Toroidal Inductor 670mA 400 mOhm Radial Rezistența DC (DCR) 400 mOhm
Ratingul curent 670mA Curent - saturație -