SWT-0.38-118
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.38-118 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWT-0.38-118
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH
Foi de date: SWT-0.38-118.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWT-0.38-118
Număr parc SWT-0.38-118 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5295 pcs Fișa cu date SWT-0.38-118.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
ecranare Unshielded Serie SW
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tray Pachet / Caz Radial
Alte nume SWT0.38118
TE2087
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 118µH
Înălțime - așezată (Max) 0.287" (7.30mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 118µH Unshielded Toroidal Inductor 380mA 1.2 Ohm Radial Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm
Ratingul curent 380mA Curent - saturație -