SWS-2.22-114
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.22-114 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWS-2.22-114
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM
Foi de date: SWS-2.22-114.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWS-2.22-114
Număr parc SWS-2.22-114 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15453 pcs Fișa cu date SWS-2.22-114.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) ecranare Unshielded
Serie SW Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume SWS2.22114
TE2068TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 114µH Înălțime - așezată (Max) 0.506" (12.85mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 114µH Unshielded Toroidal Inductor 2.22A 100 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 100 mOhm Ratingul curent 2.22A