SWS-1.81-18
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-1.81-18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWS-1.81-18
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD
Foi de date: SWS-1.81-18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
375 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWS-1.81-18
Număr parc SWS-1.81-18 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29880 pcs Fișa cu date SWS-1.81-18.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) ecranare Unshielded
Serie SW Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume TE2056TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 18µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.25mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 18µH Unshielded Toroidal Inductor 1.81A 60 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 60 mOhm Ratingul curent 1.81A