ACT94WE26PA
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94WE26PA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94WE26PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94WE26PA
Număr parc ACT94WE26PA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2779 pcs Fișa cu date ACT94WE26PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94WE26PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A