ACT94WE26PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94WE26PA-LC
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Foi de date: ACT94WE26PA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94WE26PA-LC
Număr parc ACT94WE26PA-LC Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3409 pcs Fișa cu date ACT94WE26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL E Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume DACT94WE26PA-LC Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -