TAP335M006SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP335M006SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP335M006SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% RADIAL
Foi de date: TAP335M006SCS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP335M006SCS
Număr parc TAP335M006SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 461809 pcs Fișa cu date TAP335M006SCS.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 13 Ohm
descriere detaliata 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 13 Ohm capacitanță 3.3µF