TAP335K050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP335K050SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP335K050SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 50V 10% RADIAL
Foi de date: TAP335K050SCS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP335K050SCS
Număr parc TAP335K050SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 3.3UF 50V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89845 pcs Fișa cu date TAP335K050SCS.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia (6.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 478-1891
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului F
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3 Ohm descriere detaliata 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 3 Ohm
capacitanță 3.3µF