TAP105M035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP105M035SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP105M035SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Foi de date: TAP105M035SCS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP105M035SCS
Număr parc TAP105M035SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148608 pcs Fișa cu date TAP105M035SCS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 478-5812
TAP105M035SCS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 Ohm descriere detaliata 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 8 Ohm
capacitanță 1µF