TAP105M035GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP105M035GSB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP105M035GSB
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Foi de date: TAP105M035GSB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP105M035GSB
Număr parc TAP105M035GSB Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 406304 pcs Fișa cu date TAP105M035GSB.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 35V
Tip Conformal Coated Toleranţă 1µF
Suprafața de montare a terenului 0.125" (3.18mm) Pachetul dispozitivului furnizor A
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm) Serie TAP
Starea RoHS Bulk Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului TAP105M035GSB
Durată de viață @ Temp. 8 Ohm Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici General Purpose Descriere extinsă 1µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 8 Ohm
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Aplicații 1000 Hrs @ 85°C