F751C686MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C686MCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F751C686MCC
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
Foi de date: F751C686MCC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F751C686MCC
Număr parc F751C686MCC Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 68UF 16V 20% 2812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52708 pcs Fișa cu date F751C686MCC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Serie F75, Frameless™ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2812 (7132 Metric) Alte nume F751C686MCCAVX
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 220 mOhm descriere detaliata 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm
capacitanță 68µF