F751C157MDC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C157MDC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F751C157MDC
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
Foi de date: F751C157MDC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F751C157MDC
Număr parc F751C157MDC Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 150UF 16V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41435 pcs Fișa cu date F751C157MDC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie F75, Frameless™ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 478-8092-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 220 mOhm descriere detaliata 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 220 mOhm
capacitanță 150µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F751C686KCC
F751C686KCC
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 68UF 16V 10% 2812
In stoc: 37052 pcs
Descarca: F751C686KCC.pdf
RFQ
F751C157MDC
F751C157MDC
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917