CWR09FC336KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09FC336KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR09FC336KB
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 10% 10V 2711
Foi de date: CWR09FC336KB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR09FC336KB
Număr parc CWR09FC336KB Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 33UF 10% 10V 2711 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5934 pcs Fișa cu date CWR09FC336KB.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 ambalare Bulk
Pachet / Caz 2711 (6728 Metric) Alte nume 1010-1040
1010-1040-MIL
TAZG336K010CBMB0800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului G
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.125" (3.17mm)
Caracteristici Military Rata de eșec B (0.1%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.1 Ohm descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2711 (6728 Metric) 1.1 Ohm
capacitanță 33µF