02016D104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D104MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02016D104MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
Foi de date: 1.02016D104MAT2A.pdf2.02016D104MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02016D104MAT2A
Număr parc 02016D104MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 146658 pcs Fișa cu date 1.02016D104MAT2A.pdf2.02016D104MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 478-8049-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 0.1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) capacitanță 0.1µF