02016D103KAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D103KAQ2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02016D103KAQ2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0201
Foi de date: 1.02016D103KAQ2A.pdf2.02016D103KAQ2A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02016D103KAQ2A
Număr parc 02016D103KAQ2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 685103 pcs Fișa cu date 1.02016D103KAQ2A.pdf2.02016D103KAQ2A.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) capacitanță 10000pF