A-TB500-HA02H
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB500-HA02H
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB500-HA02H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB500-HA02H
Număr parc A-TB500-HA02H Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 283201 pcs Fișa cu date A-TB500-HA02H.pdf
Terminarea sârmei Screwless Sârmă ecartament 14-24 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub -
Serie A-TB500 Filet -
Material șurub - Placare - Pozitii pe nivel 2
Pas 0.197" (5.00mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Lever Actuated
descriere detaliata 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Actual 10A