A-TB381-VM18
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB381-VM18
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM
Foi de date: A-TB381-VM18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB381-VM18
Număr parc A-TB381-VM18 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20320 pcs Fișa cu date A-TB381-VM18.pdf
Lungimea benzii de cablu 6-7mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16-28 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Cuplu - Șurub 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Stilul de terminare Screw - Pressure Clip Serie -
Dimensiunea șurubului M2 Pozitii pe nivel 18
Conectați cablul de intrare 180° Pas 0.150" (3.81mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 105°C
Numărul de poziții 18 Număr de niveluri 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea izolației 0.465" (11.80mm) Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Head Orientation -
Caracteristici - descriere detaliata 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Curent - UL 10A Curent - IEC -