ER1641-183JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ER1641-183JS
Producator / Marca: API Delevan
Descrierea produsului FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ER1641-183JS
Număr parc ER1641-183JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10050 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie ER1641
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume ER1641-183JS 2500 TR
ER1641-183JS-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 45MHz
descriere detaliata 18µH Shielded Molded Inductor 300mA 890 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 890 mOhm Max
Ratingul curent 300mA Curent - saturație -