CCR23K3KB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR23K3KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCR23K3KB
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 3.3K OHM 2W 10% AXIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCR23K3KB
Număr parc CCR23K3KB Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 3.3K OHM 2W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82016 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±1300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Serie CCR, CGS Rezistenţă 3.3 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 3-1623720-7
Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic