CCR239RKB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR239RKB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCR239RKB
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 39 OHM 2W 10% AXIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCR239RKB
Număr parc CCR239RKB Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 39 OHM 2W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102421 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±1300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Serie CCR, CGS Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 2-1623720-7
Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 39 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic