NZ9F15VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F15VT5G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NZ9F15VT5G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 15V 200MW SOD923
Foi de date: NZ9F15VT5G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NZ9F15VT5G
Număr parc NZ9F15VT5G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 15V 200MW SOD923 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 352643 pcs Fișa cu date NZ9F15VT5G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 15V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-923
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SOD-923
Alte nume NZ9F15VT5GOSCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 42 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 15V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 11V