NZ9F13VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F13VT5G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NZ9F13VT5G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 200MW SOD923
Foi de date: NZ9F13VT5G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NZ9F13VT5G
Număr parc NZ9F13VT5G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 13V 200MW SOD923 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2485392 pcs Fișa cu date NZ9F13VT5G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-923
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-923
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 37 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 10V