NRVTSA4100ET3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTSA4100ET3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NRVTSA4100ET3G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 4A SMA
Foi de date: NRVTSA4100ET3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NRVTSA4100ET3G
Număr parc NRVTSA4100ET3G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 4A SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 785607 pcs Fișa cu date NRVTSA4100ET3G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 680mV @ 4A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor SMA Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume NRVTSA4100ET3G-ND
NRVTSA4100ET3GOSTR
Q9695178N
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 4A Surface Mount SMA
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 9µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 4A
Capacitate @ Vr, F 55pF @ 4V, 1MHz