NRVTS8120EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS8120EMFST1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NRVTS8120EMFST1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 120V 8A 5DFN
Foi de date: NRVTS8120EMFST1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NRVTS8120EMFST1G
Număr parc NRVTS8120EMFST1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 120V 8A 5DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 447080 pcs Fișa cu date NRVTS8120EMFST1G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 880mV @ 8A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 120V
Pachetul dispozitivului furnizor 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerTDFN, 5 Leads Alte nume NRVTS8120EMFST1G-ND
NRVTS8120EMFST1GOSTR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 120V 8A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 120V Curent - Mediu rectificat (Io) 8A