MM3Z6V2B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z6V2B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z6V2B
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323F
Foi de date: MM3Z6V2B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z6V2B
Număr parc MM3Z6V2B Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 420414 pcs Fișa cu date MM3Z6V2B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323F
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume MM3Z6V2BDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 9 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2.7µA @ 4V