MM3Z62VB
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z62VB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z62VB
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 62V 200MW SOD323F
Foi de date: MM3Z62VB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z62VB
Număr parc MM3Z62VB Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 62V 200MW SOD323F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2658429 pcs Fișa cu date MM3Z62VB.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 62V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323F
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume MM3Z62VBTR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 202 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 62V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 45nA @ 43.4V