MM3Z18VB
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z18VB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z18VB
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
Foi de date: MM3Z18VB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z18VB
Număr parc MM3Z18VB Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 454464 pcs Fișa cu date MM3Z18VB.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323F
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume MM3Z18VBCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 42 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 18V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 45nA @ 12.6V