MM3Z16VST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z16VST1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z16VST1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 16.18V 200MW SOD323
Foi de date: MM3Z16VST1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z16VST1G
Număr parc MM3Z16VST1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 16.18V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 549212 pcs Fișa cu date MM3Z16VST1G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 16.18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 300mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume MM3Z16VST1GOSCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 16.18V 300mW ±2% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 11.2V
Numărul părții de bază MM3Z16
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MM3Z16VT1G
MM3Z16VT1G
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
In stoc: 3858066 pcs
Descarca: MM3Z16VT1G.pdf
RFQ
MM3Z16VST1
MM3Z16VST1
Descriere: DIODE ZENER 16.18V 200MW SOD323