LP2950CDT-3.3RK
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950CDT-3.3RK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP2950CDT-3.3RK
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Foi de date: LP2950CDT-3.3RK.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LP2950CDT-3.3RK
Număr parc LP2950CDT-3.3RK Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5475 pcs Fișa cu date LP2950CDT-3.3RK.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.45V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK
Curent - aprovizionare (Max) 12mA Curent - Quiescent (Iq) 120µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -
Numărul părții de bază LP2950
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LP2950CDT-5.0/NOPB
LP2950CDT-5.0/NOPB
Producători: N/A
Descriere: IC REG LINEAR 5V 100MA TO252-3
In stoc: 64084 pcs
Descarca:
RFQ
LP2950CDT-3.3
LP2950CDT-3.3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK