LP2950CDT-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950CDT-3.3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP2950CDT-3.3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Foi de date: LP2950CDT-3.3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LP2950CDT-3.3
Număr parc LP2950CDT-3.3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6751 pcs Fișa cu date LP2950CDT-3.3.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.45V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume LP2950CDT-3.3OS
LP2950CDT33
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Curent - aprovizionare (Max) 12mA
Curent - Quiescent (Iq) 120µA Curent - ieșire 100mA