HCPL2503S
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HCPL2503S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HCPL2503S
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 8SMD
Foi de date: HCPL2503S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HCPL2503S
Număr parc HCPL2503S Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 5940 pcs Fișa cu date HCPL2503S.pdf
Tensiune - ieșire (Max) 20V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.45V Saturație Vce (Max) -
Pornirea / oprirea timpului (tip) 450ns, 300ns Pachetul dispozitivului furnizor 8-SMD
Serie - Timp de creștere / înălțime (tip) -
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SMD, Gull Wing
Tipul de ieșire Transistor with Base Alte nume HCPL-2503S
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere DC
descriere detaliata Optoisolator Transistor with Base Output 2500Vrms 1 Channel 8-SMD Rata de transfer curent (Min) 12% @ 16mA
Raportul curent de transfer (Max) - Curent - ieșire / canal 8mA
Curent - DC înainte (dacă) (max) 25mA