FSBS10CH60F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSBS10CH60F
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MODULE SPM 600V 10A SPM27-BA
Foi de date: FSBS10CH60F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FSBS10CH60F
Număr parc FSBS10CH60F Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MODULE SPM 600V 10A SPM27-BA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6868 pcs Fișa cu date FSBS10CH60F.pdf
Tensiune - Izolare 2500Vrms Voltaj 600V
Tip IGBT Serie SPM®
Pachet / Caz 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Actual 10A configurație 3 Phase