FSBM20SL60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSBM20SL60
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA
Foi de date: FSBM20SL60.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FSBM20SL60
Număr parc FSBM20SL60 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4439 pcs Fișa cu date FSBM20SL60.pdf
Tensiune - Izolare 2500Vrms Voltaj 600V
Tip IGBT Serie SPM®
Pachet / Caz 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Actual 20A configurație 3 Phase