FQB4P25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB4P25TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQB4P25TM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET P-CH 250V 4A D2PAK
Foi de date: FQB4P25TM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQB4P25TM
Număr parc FQB4P25TM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET P-CH 250V 4A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5517 pcs Fișa cu date FQB4P25TM.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D²PAK (TO-263AB)
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.1 Ohm @ 2A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 3.13W (Ta), 75W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 420pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V descriere detaliata P-Channel 250V 4A (Tc) 3.13W (Ta), 75W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)