FQB4N25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB4N25TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FQB4N25TM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 250V 3.6A D2PAK
Foi de date: FQB4N25TM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FQB4N25TM
Număr parc FQB4N25TM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 250V 3.6A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4947 pcs Fișa cu date FQB4N25TM.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D²PAK (TO-263AB)
Serie QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.75 Ohm @ 1.8A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 3.13W (Ta), 52W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 200pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 5.6nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V descriere detaliata N-Channel 250V 3.6A (Tc) 3.13W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 3.6A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FQB4N80TM
FQB4N80TM
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: MOSFET N-CH 800V 3.9A D2PAK
In stoc: 102940 pcs
Descarca: FQB4N80TM.pdf
RFQ
FQB50N06LTM
FQB50N06LTM
Descriere: MOSFET N-CH 60V 52.4A D2PAK
In stoc: 50039 pcs
Descarca: FQB50N06LTM.pdf
RFQ
FQB46N15TM_AM002
FQB46N15TM_AM002
Descriere: MOSFET N-CH 150V 45.6A D2PAK