FMS7G20US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMS7G20US60
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IGBT 600V 20A 25PM-AA
Foi de date: FMS7G20US60.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMS7G20US60
Număr parc FMS7G20US60 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IGBT 600V 20A 25PM-AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4296 pcs Fișa cu date FMS7G20US60.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Pachetul dispozitivului furnizor 25PM-AA Serie -
Putere - Max 89W Pachet / Caz 25PM-AA
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC Yes
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 1.277nF @ 30V
Intrare Three Phase Bridge Rectifier Tip IGBT -
descriere detaliata IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 20A 89W Chassis Mount 25PM-AA Curentul curent - colector (max) 250µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 20A configurație Three Phase Inverter with Brake
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMSMFA1007M
FMSMFA1007M
Producători: Belden
Descriere: FMT OS2 MPO12(F-F) A 12F 7M
In stoc: 386 pcs
Descarca:
RFQ
FMS7401LVN14
FMS7401LVN14
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IC CTRLR POWER DGTL EEPROM 14DIP
In stoc: 27382 pcs
Descarca: FMS7401LVN14.pdf
RFQ
FMS7G20US60S
FMS7G20US60S
Descriere: IGBT 600V 20A 25PM-AA