FMS7G15US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMS7G15US60
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IGBT 600V 15A 25PM-AA
Foi de date: FMS7G15US60.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMS7G15US60
Număr parc FMS7G15US60 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IGBT 600V 15A 25PM-AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1259 pcs Fișa cu date FMS7G15US60.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Pachetul dispozitivului furnizor 25PM-AA Serie -
Putere - Max 73W Pachet / Caz 25PM-AA
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC Yes
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 0.935nF @ 30V
Intrare Three Phase Bridge Rectifier Tip IGBT -
descriere detaliata IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 15A 73W Chassis Mount 25PM-AA Curentul curent - colector (max) 250µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 15A configurație Three Phase Inverter with Brake
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMSMEA1012M
FMSMEA1012M
Producători: Belden
Descriere: FMT OS2 MPO12(M-F) A 12F 12M
In stoc: 317 pcs
Descarca:
RFQ
FMS7G15US60S
FMS7G15US60S
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IGBT 600V 15A 25PM-AA