FEP16FTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FEP16FTD
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB
Foi de date: 1.FEP16FTD.pdf2.FEP16FTD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEP16FTD
Număr parc FEP16FTD Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5160 pcs Fișa cu date 1.FEP16FTD.pdf2.FEP16FTD.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.3V @ 8A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 300V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 50ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard Configurarea diodelor 1 Pair Series Connection
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 16A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 300V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 16A Numărul părții de bază FEP16F