FEP16FTA
FEP16FTA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB
In stoc: 7046 pcs
Descarca: FEP16FTA.pdf
RFQ
FEP16DTA
FEP16DTA
Descriere: DIODE ARRAY GP 200V 16A TO220AB
In stoc: 4557 pcs
Descarca: FEP16DTA.pdf
RFQ
FEP16DT-5001HE3/45
FEP16DT-5001HE3/45
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ARRAY GP TO220AB
Descarca: FEP16DT-5001HE3/45.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW