FDPF17N45T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF17N45T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDPF17N45T
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FDPF17N45T
Număr parc FDPF17N45T Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4980 pcs Fișa cu date
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Tehnologie MOSFET (Metal Oxide)
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F Serie UniFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 8.5A, 10V Distrugerea puterii (Max) -
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2110pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 450V descriere detaliata N-Channel 450V 17A (Tc) Through Hole TO-220F
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)