FDPF16N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF16N50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDPF16N50
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 16A TO-220F
Foi de date: FDPF16N50.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDPF16N50
Număr parc FDPF16N50 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 500V 16A TO-220F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35891 pcs Fișa cu date FDPF16N50.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F
Serie UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 8A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 38.5W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1945pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 16A (Tc) 38.5W (Tc) Through Hole TO-220F
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)