74F164ASJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F164ASJX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F164ASJX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOP
Foi de date: 74F164ASJX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F164ASJX
Număr parc 74F164ASJX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4319 pcs Fișa cu date 74F164ASJX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOP
Serie 74F ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tipul de ieșire Tri-State
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Număr de elemente 1