74F163ASJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F163ASJX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F163ASJX
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BINARY COUNTER SYNC 16SOP
Foi de date: 74F163ASJX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F163ASJX
Număr parc 74F163ASJX Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BINARY COUNTER SYNC 16SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5079 pcs Fișa cu date 74F163ASJX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Tip declanșator Positive Edge
Sincronizare Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 16-SOP
Serie 74F restabili Synchronous
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Număr de elemente 1
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Binary Counter
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Direcţie Up
descriere detaliata Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOP Count Rate 120MHz